Firemní kalendář Goethe institutu

Nástěnný kalendář Goethe Institut.

Čtvercový nástěnný kalendář o třinácti listech (úvodní list + 12 listů kalenária). Zavěšeno spolu se zadním kartonem do kovové bílé vazby typu twin wire včetně průseku a háčku pro zavěšení. Tištěno bylo plnobarevným ofsetovým tiskem – úvodní list 4/0 CMYK + jednostranný disperzní lak ochranný, listy kalendária 4/1 CMYK/přímá pantone barva P.430 + oboustranný disperzní lak ochranný. Zadní karton byl potištěn 4/0 CMYK. Úvodní list a listy kalendária byly tištěny na bezdřevý natíraný křídový papír matný gramáže 200g. Zadní karton byl 350g Zenith GC1 (pohlednicový karton).

Stolní kalendář Praha

Stolní kalendář Praha.

Klasický kalendář, který umístíte na pracovní stůl. 12 listů kalendária + 2 listy (úvodní a zadní) jsou zavěšeny na kartonový stojánek z bílo-šedé lepenky gramáže 550g. Tisk byl realizován ofsetovou technologií 5/0 CMYK+přímá metalická pantone barva zlatá P.871. Úvodní a zadní list byl povrchově zušlechtěn jednostranným celoplošným UV lakem. Listy kalendária byly tištěny na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g, úvodní a zadní list na gramáž 170g.

Pro zavěšení listů na kartonový stojánek byla použita bílá kovová vazby typu twin wire.

Nástěnný kalendář Praha

Nástěnný kalendář Praha.

Klasický nástěnný kalendář bez zadního kartonu, který je ovšem prokládán kartou z hnědo-hnědé třívrstvé lepenky typu B-vlna. Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK (titulní list 5/0 CMYK+přímá metalická pantone barva zlatá P.871). Přední a zadní list byl tištěn na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 170g a tyto byly jednostranně zušlechtěny celoplošným UV lakem. Listy kalendária byly tištěny na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g.

Jednotlivé listy nástěnného kalendáře byly zavěšeny do vazby twin wire kovové bílé s výsekem a očkem pro zavěšení na stěnu.

Nástěnný kalendář Indie

Nástěnný kalendář Indie.

Klasický nástěnný kalendář se zkráceným zadním kartonem v podobě bílo-bílé lepenky tloušťky 1 mm. Zadní výztuha zabraňuje prohýbání kalendáře. Tisk byl realizován plnobarevným ofsetovým tiskem 4/0 CMYK s jednostranným lesklým disperzním lakem. Třináct listů kalendáře bylo vytištěno na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 200g. Listy kalendáře pak byly zavěšeny do vazby typu twin wire kovové černé s výsekem a háčkem pro zavěšení na stěnu.

Paní Krbová a pan Neff – autoři kalendáře – uspořádali v naší tiskárně i vernisáž k příležitosti představení tohoto produktu.

Vážíme si toho, když můžeme s klientem spolupracovat nejen na samotném tisku.

Nástěnný kalendář tříměsíční

Tříměsíční nástěnný kalendář se sestává z několika částí. Tou první je zadní kartonová podložka. Zde byl realizován ofsetový tisk 4/0 CMYK na bílo-bílou skládačkovou lepenku Hermiwhite gramáže 400g. Další technologickou oparací byla ražba lesklou metalickou folií modrou – byl tak vyražen letopočet 2014. V konečné fázi byl karton 3x bigován a v horní části vrtán, aby se výsledný produkt dal zavěsit na háček na zeď. Další částí kalendáře jsou vlastní kalendária. Nejdříve byla na bezdřevý ofsetový papír gramáže 90g natištěna kalendária. Tato kalendária byla poté slepena do tří bloků po 14ti listech. Následně byly tyto tři bloky kalendárií pomocí oboustranné lepicí pásky vlepeny na potištěný karton. Jako poslední část kalendáře tak zbývá tento obohatit o posuvné okénko. Jelikož se jednalo o zakázkovou výrobu, bylo nutné samotné posuvné okénko vyrobit (plastový pásek, na kterém posuvné okénko sedí se dá běžně pořídit). Toto červené posuvné okénko bylo vyseknuto z nepotištěného barevného kartonu Color Style gramáže 300g. Před samotným výsekem byl červený karton opatřen oboustrannou lesklou laminací, čímž se zvýšila povrchová odolnost, která u posuvného okénka kalendáře je více než nutností.

V konečné fázi byl karton v místě bigu složen a po jednom kuse zabalen do plastové folie.

... v každém bodu s vámi