Matematická otočná kolečka pro nakladatelství Kupka

, ,

Matematická otočná kolečka pro nakladatelství Kupka

Didaktická a zároveň zábavná školní pomůcka..

Formát: 205×205 mm
Barevnost: 4/4 – CMYK
Povrchová úprava: 1/1 lesklé lamino
Materiál: 350g KL
Zpracování: výsek z raznice, spojení koleček pomocí nýtku – barva zlatá

Paletový obal

Paletová omotávka Božkov

Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK s 1/0 tiskovým lakem matným, tisk na natíraný bezdřevý křídový papír matný gramáže 150g. Následuje kašírování shodného motivu po jedné straně na dvouvrstvou vlnitou lepenku typu E-vlna. Na paletovou omotávku se nakonec na jednom konci přilepí oboustranná lepicí páska, pomocí které se pak výsledný produkt připevní na paletu s výrobky.

Stojan GE

Zásobník na letáky GE 10 let

Plnobarevný ofsetový tisk 4/2 CMYK, tisk na skládačkovou lepenku Ultraboard Plus v gramáži 450g. Jedna komponenta stojánku je zušlechtěna 1/0 UV parciálním lakem. Následuje výroba výsekové formy, výsek, složení a slepení vč. nalepení komponenty s UV parciální lakem a nalepení opěrné nohy z bílo-bílé vlnité lepenky s vlnou typu E.

Wobbler Miss Sporty

Wobler Miss Sporty

Digitální tisk na nenatíraný bezdřevý křídový papír lesklý gramáže 200g. Následovala jednostranná lesklá laminace a lepení kovového držáku.

Wobbler Rex

Wobler s květinou

Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK s 1/0 s lesklou laminací, tisk na natíraný bezdřevý křídový papír lesklý gramáže 300g. Následovala výroba výsekové formy, výsek, 1x vrtání. Následně se vyseknulo kolečko do plastové folie (astralonu) a toto kolečko se vrtalo také. Vzala se plastová květina, která se provlékla dírkou v astralonu a dírkou ve wobleru. Takto vzniklý komplet se následně „ovoněl“ parfémem. Nakonec se wobler opatřil kovovým držákem a pro uchování vůně se vložilo do plastového pytlíku se zámkem.

Regálové lišty

Regálové lišty Dove, Signal, Rexona a Radox

Plnobarevný ofsetový tisk 6/6 CMYK + P.877 + P.8382. Klasický tisk CMYKem byl oživen o tisk dvěma pantone barvami a to stříbrnou (877) a zlatou (8382). Tisk byl realizován na bezdřevý natíraný křídový papír matný gramáže 200g.

Visačky na láhve

Neck Hangery GK, Božkov, Syoss a Silan

Tiskoviny podobného typu, které se nasazují na hrdla lahví výrobků. Plnobarevný ofsetový tisk 4/4 CMYK na bezdřevé křídové papíry matné/lesklé v různých gramážích od 200g po 350g. Některé z nich byly pro zvýšení povrchové odolnosti opatřeny oboustrannou lesklou laminací. Pro všechny pak platí výroba výsekové formy a následný výsek tvaru.

Flapper Syoss a Deep Black

Flappery Syoss a Deep Black

Jednalo se o podobné tiskoviny stejného druhu. Plnobarevný ofsetový tisk 4/4 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 300g. Tiskoviny byly po tisku povrchově zušlechtěny lesklou laminací z obou stran. Následně se vyrobila výseková forma a následoval výsek do požadovaného tvaru.

Wobler regionální potravina

Wobler Regionální potravina

Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 350g. Tiskovina byla povrchově zušlechtěna tiskovým lakem lesklým, čímž se zvyšuje povrchová odolnost. Součástí technologického procesu byla výroba výsekové formy, následoval výsek a lepení plastového držáku na zadní stranu wobleru.

Shelftaker Silan

Leták Silan

Tištěno digitálním tiskem na natíraný bezdřevý křídový papír lesklý v gramáži 300g. Tiskovina je určená pro založení do regálu, tudíž byla po delší straně opatřena bigem. V místě bigu lze tiskovinu pohodlně složit a založit do příslušného regálu.

Otočné kolečko Generali

, ,

Otočné kolečko Generali

Klasické otočné kolečko, kdy pootočením na dané místo kolečka vidíte v průseku to, co vidět máte. Tisk byl realizován ofsetovou technologií. Kolečko se skládá ze dvou částí. První část byl tisk 4/0 CMYK, druhá část byla tištěna 4/4 CMYK. Tisk byl realizován na bezdřevý natíraný křídový papír matný gramáže 300g. Obě části byly po tisku povrchově zušlechtěny oboustrannou matnou laminací, která je pro tento typ tiskoviny více než nezbytná. Následovala výroba výsekové formy a následný výsek koleček. Poté byla obě kolečka „snesena“ na sebe a pomocí nýtu byla spojena k sobě, došlo tak k technologické operaci „nýtování“.

Stojánek Finlandia

Prodejní stojan láhev Finlandia.

Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK + jednostranný tiskový lak lesklý na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g. Ochrana povrchu lakem či laminací je u tiskoviny tohoto typu nutná.

Po tisku následovalo kašírování tiskového motivu s tzv. protitahem na 2 mm plnou lepenku. Protitah je nepotištěný materiál stejného typu jako je tištěný tiskový motiv. Slouží k tomu, aby zakryl šedou/hnědou stranu lepenky a aby se lepenka po kašírování nekroutila.

Po kašírování následoval výsek tvaru z vyrobené výsekové formy.

Papírová taška Lipton

, ,

Taška Lipton.

Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g.

Pro zvýšení povrchové odolnosti byla tiskovina jednostranně lakována lesklým disperzním lakem. Jelikož se jednalo o nestandardní formát tašky, byla tato tištěna na dva kusy. Bylo nutno vyrobit výsekovou formu. Každá část byla vysekávána ze stejné výsekové formy. Poté byly obě části složeny a slepeny k sobě, dno a ucha tašky byly vyztuženy.

Vznikla tak originální papírová taška na čaje.

POS / POP letáčky

,

Letáky na silonu Nakup a ihned si odnes.

Plnobarevný ofsetový tisk 4/4 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 135g.

Letáčky byly v levém horním rohu 1x vrtány a poté po určitém počtu navlečeny na silon vč. samolepicího závěsu.

Letáčky jsou tak ihned k dispozici pro nalepení v prodejně.

Produktové listy

,

Produktové listy Bref, Clin, Somat a Persil. Používané v obchodech pro získání pozornosti zákazníků.

Plnobarevný ofsetový tisk 4/4 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 170g. Tištěno bylo společně několik druhů, čímž se docílilo nižších výrobních nákladů, než kdyby se každý druh tisknul samostatně.

Skládaný leták k zavěšení

Výrobek určený pro zavěšení na stojany pomocí eurovýseku. Tisk byl realizován ofsetovou technologií 4/4 CMYK na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g. Technologie byla zvolena tak, aby byla časově co nejméně náročná a samozřejmě technologicky proveditelná. Po tisku byl produkt zpracováván ve tříprodukci. Tedy ve trojprodukci byl leták nafalcován a poté (ve složeném stavu) vyseknut do tvaru. Pro výsek bylo nutno vyrobit výsekovou formu vč. tvaru výseku pro eurozávěs.

Reklamní brožura

, ,

Brožura Navigátor – Zde jde o brožuru, která je zavěšena do tzv. skryté twin wire vazby. Jedná se o klasickou vazbu typu twin wire, ovšem „drát“ je schovaný. Obálka i vnitřek byly tištěny ofsetovou technologií – obálka na 350g křídový papír matný, vnitřní část na 150g křídový papír matný. Obálka byla opatřeba jednostrannou AntiScratch folií, vnitřek byl lakován disperzním lakem matným.

... v každém bodu s vámi