Sada promo materiálů TISKÁRNA SOBĚ

,

Sada promo materiálů TISKÁRNA SOBĚ aneb 1000 věcí…
Materiály pro firemní slavnostní raut s divadelním představením Divadla pod Palmovkou

Plakáty více druhů: 700x1000mm
Roll-up vice druhů 850x2000mm
Papírová kola na stoly: d = 680mm
Papírová kola na stoly – podtácky: d = 120mm
Papírová kola na dopisování, lamino: d = 420mm
Barevnost 4/0 CMYK
Materiály různé
Zpracování: digitální výřez

grafický design: Yvone Baalbaki

MOSHNA dárkový obal

1/ MOSHNA dárkový obal s ražbou
Formát krabičky: 235×150, 264x202mm
Obal/krabička vyrobená na míru dle zadání klienta. Tisk ofsetovými konvenčními barvami Saphira Elite Star 600 od dodavatele Heidelberg v barevnosti 4/0. Povrchově je obal upraven jednostranným matným laminem v kvalitě Derprosa. Logo je zpracováno pomocí jednostranné horké ražby stříbrnou lesklou fólií. Materiál 275g Arktika GC1. 
Obal byl dále vyseknut dle raznice a ručně kompletován.

2/ MOSHNA obal s parciálním lakem 
Obal/krabička na šperky vyrobená na přání klienta ve formátu 144x149mm a s vložkou o velikosti 46x173mm na uchycení šperku. Tisk ofsetovými konvenčními barvami Saphira Elite Star 600 od dodavatele Heidelberg v barevnosti 4/0. Krabička je povrchově upravena jednostranným laminem a parciálním UV lakem. Materiál 250g Arktika GC1. Obal byl vyseknut dle raznice. Knihařské práce zajistily vlepení plastového okna a slepení krabičky do finální podoby pomocí oboustranné lepenky.

Wobbler Miss Sporty

Wobler Miss Sporty

Digitální tisk na nenatíraný bezdřevý křídový papír lesklý gramáže 200g. Následovala jednostranná lesklá laminace a lepení kovového držáku.

Shelftaker Silan

Leták Silan

Tištěno digitálním tiskem na natíraný bezdřevý křídový papír lesklý v gramáži 300g. Tiskovina je určená pro založení do regálu, tudíž byla po delší straně opatřena bigem. V místě bigu lze tiskovinu pohodlně složit a založit do příslušného regálu.

Samolepky Interspar

Samolepka Interspar.

Digitální tisk na papírovou samolepku lesklou se splitem. Split je násek zadní strany nosného silikonovaného papíru, který tak umožňuje snadné sejmutí nosného papíru a samolepka se může aplikovat na daný povrch.

Prezentační tiskovina 4P&P

Brožura 4P&P.

Brožura typu twin wire byla tištěna na digitálním tiskovém stroji. Tisk byl realizován na bezdřevý natíraný křídový papír matný gramáže 250g. První a poslední list brožury byl opatřen 1/0 UV parciálním lakem lesklým.

První list byl dále vyseknut do tvaru a vyseknutá chlopeň byla zalepena. Byl tak vytvořen efekt kapsy.

Jednotlivé listy pak byly zpracovány do podoby vazby typu twin wire a to po delší straně černým kovovým drátem.

Brožura Erasmus s laserovým výsekem

Další velmi náročná a unikátní brožura na které lze vidět širokou škálu technologických možností. Za všechny lze vyzdvihnout tzv. „digitální výsek“ několika tvarů (letadýlko, autíčko, plachetnice) na přední straně obálky. Tato technologie je prováděna vypalováním laserovým paprskem přímo do povrchu materiálu. Na hranách tak vzniká charakteristické zčernání materiálu způsobené spálením papíru. Vnitřní část brožury má všité menší listy, které mají napodobovat poznámky. Celé brožuře byly v konečné fázi výroby zakulaceny dva rohy.

Technologicky se jedná o sešitovou měkkou vazbu V1. Obálka ofsetový tisk 4/4 CMYK na 250g křídový papír matný a je povrchově zušlechtěna jednostrannou matnou laminací, všité vnitřní listy menší ofsetový tisk 2/2 CM na 90g bezdřevý ofsetový papír, vnitřní listy větší ofsetový tisk 4/4 CMYK na 170g křídový papír matný.

PFko posuvné

PF At Media 2014

Zde se jedná o jednoduché PFko, které bylo tištěno digitálním tiskem. PFko se stává ze dvou koleček, která jsou uprostřed nýtovaná kovovým nýtkem. První kolečko bylo tištěno 4/4  na 300g křídový papír matný, druhé kolečko bylo tištěno 4/0 na modrý pauzovací papír Cromatico gramáže 200g. Pro výsek koleček bylo nutné vyrobit výsekovou formu. Po výseku se obě kolečka spojila kovovým nýtem.

Reklamní brožura

, ,

Brožura Navigátor – Zde jde o brožuru, která je zavěšena do tzv. skryté twin wire vazby. Jedná se o klasickou vazbu typu twin wire, ovšem „drát“ je schovaný. Obálka i vnitřek byly tištěny ofsetovou technologií – obálka na 350g křídový papír matný, vnitřní část na 150g křídový papír matný. Obálka byla opatřeba jednostrannou AntiScratch folií, vnitřek byl lakován disperzním lakem matným.

... v každém bodu s vámi