Plastová krabice NIVEA

Krabice Nivea s plastovým přebalem

Samotná krabice jako celek se skládá z několika částí. První část tvoří plastový přebal, chcete-li „rukáv“. Tento rukáv se nasune na samotnou krabici. Ale pojďme nejříve k plastovému přebalu. Tisk byl realizován UV ofsetovým tiskem 5/0 podtisková bílá + CMYK na transparentní plastovou folii tloušťky 0,5 mm. Po tisku byl rukáv vyseknut do tvaru. U plastových materiálů je nutné bigy lehce naseknout, aby se materiál v místě ohybu dobře složil, ale zároveň neprasknul. Rukáv se poté pomocí oboustranné lepicí pásky slepil do podoby návleku.

Další části obalu se vráběl následovně. Hlavní nosná část v sobě ukrývá dvě vnitřní vložky. Nejdříve byl klasickým ofsetovým tiskem 1/0 přímá pantone barva P.7711 + tiskový lak lesklý  potištěn bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 135g. Potištěné archy se následně kašírovaly z jedné strany na třívrstvou vlnitou lepenku bílo-bílou. Následovala výroba výsekové formy a výsek tvaru všech tří částí. Jednotlivé části se složily a zkompletovaly. Hlavní nosná krabice byla opatřena o bílé plastové ucho.

Stolní kalendář Praha

Stolní kalendář Praha.

Klasický kalendář, který umístíte na pracovní stůl. 12 listů kalendária + 2 listy (úvodní a zadní) jsou zavěšeny na kartonový stojánek z bílo-šedé lepenky gramáže 550g. Tisk byl realizován ofsetovou technologií 5/0 CMYK+přímá metalická pantone barva zlatá P.871. Úvodní a zadní list byl povrchově zušlechtěn jednostranným celoplošným UV lakem. Listy kalendária byly tištěny na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g, úvodní a zadní list na gramáž 170g.

Pro zavěšení listů na kartonový stojánek byla použita bílá kovová vazby typu twin wire.

Nástěnný kalendář Praha

Nástěnný kalendář Praha.

Klasický nástěnný kalendář bez zadního kartonu, který je ovšem prokládán kartou z hnědo-hnědé třívrstvé lepenky typu B-vlna. Plnobarevný ofsetový tisk 4/0 CMYK (titulní list 5/0 CMYK+přímá metalická pantone barva zlatá P.871). Přední a zadní list byl tištěn na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 170g a tyto byly jednostranně zušlechtěny celoplošným UV lakem. Listy kalendária byly tištěny na bezdřevý natíraný křídový papír lesklý gramáže 150g.

Jednotlivé listy nástěnného kalendáře byly zavěšeny do vazby twin wire kovové bílé s výsekem a očkem pro zavěšení na stěnu.

Pohlednice České kulturní bohatství

,

Pohled České kulturní dědictví.

Plnobarevný ofsetový tisk 4/1 CMYK/K na bezdřevý natíraný křídový papír matný gramáže 300g. Přední strana pohlednice byla povrchově upravena celoplošným UV lakem.

Po obvodu pohledu pak byla udělána tzv. tečkovaná perforace. Poté byl okraj ručně odtržen. Vznikl tak efekt, který klient požadoval a to, aby pohled vypadal jako poštovní známka.

... v každém bodu s vámi