Monika Kočvarová

Monika Kočvarová        

Společnost AF BKK, s. r. o. byla založena v září roku 1994. Od počátku až do současnosti se zabýváme kompletní polygrafickou výrobou, jádrem naší činnosti je archový ofsetový tisk. Po mnoha letech úspěšné existence na polygrafickém trhu naše společnost produkuje pro nejnáročnější českou i zahraniční klientelu.

Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou. Klademe důraz na kvalitu, rychlost, spolehlivost a komplexní služby. Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od grafického návrhu přes tisk a knihařské zpracování až po distribuci.

Patříme mezi přední archové ofsetové tiskárny v České republice. Zaměstnáváme tým kvalifikovaných odborníků, připravených flexibilně a vstřícně řešit potřeby a požadavky zákazníků. Provozujeme a rozvíjíme také moderní informační systém řídící chod tiskárny. Máme zaveden integrovaný systém řízení kvality a péče o životní prostředí v souladu s normami ISO 9001 a 14001. Trvale investujeme do nových výrobních technologií a infrastruktury tak, abychom byli schopni dále naplňovat požadavky našich zákazníků na komplexní, rychlou a spolehlivou výrobu pod jednou střechou.

Náš tým   |   Továrna na umění   |   Technické vybavení

Dokumenty

Všeobecné obchodní podmínky
Politika integrovaného systému řízení společnosti AF BKK, s.r.o.
Certifikát 9001/14001
Certifikát FSC
Certifikát Solventní firma
Certifikát Zelená firma