Budova AFBKK_web Nas prostor1

Budova AFBKK_web Nas prostor2

Budova AFBKK_web Nas prostor4

Patříme mezi přední archové ofsetové tiskárny v ČR. Staráme se o výrobu 2D a 3D tiskovin
všeho druhu pro nejnáročnější českou i zahraniční klientelu. Navrhujeme a vyrábíme originální obalové, propagační a prodejní materiály, nebojíme se žádných novinek a rádi se popereme i s náročnějšími tiskařskými výzvami.

AF BKK je ale více, než jen běžná tiskárna. Svému klientovi běžně nabízíme jak komplexní polygrafické služby, tak i vlastní grafické a konstrukční studio. Zajišťujeme realizaci klientových představ a nápadů od začátku až do konce – počínaje prvotním grafickým návrhem, přes kvalitní tisk, knihařské zpracování až po kompletaci a následnou distribuci k cílovému zákazníkovi.

Naše novinky, fotky, videa, příspěvky, můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku nebo i LinkedInu.

Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou a zakládáme si na vysoké kvalitě zpracování jednotlivých zakázek. Věříme totiž, že luxusně a řemeslně náročnější tiskovina, tiskovina s přidanou hodnotou, je budoucností polygrafie. Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru a spousta stěžejních pracovníků je s námi už od devadesátých let. Dva původní tiskaři zde dokonce pracují už od roku 1994, kdy společnost vznikla.

Disponujeme nejnovějšími technologiemi a vybavením. Mimo jiné využíváme ofsetový archový tiskařský stroj Heidelberg Speedmaster CX 102-5+LX, který je špičkou ve svém oboru, stroje na digitální tisk Ricoh C651EX a Xerox DocuColor 560 a nebo výsekový a zušlechťovací stroj KAMA ProCut 76 Foil. Máme zavedený integrovaný systém řízení kvality a péče o životní prostředí v souladu s normami ISO 9001 a 14001 a jako první tiskárna v Praze jsme získali certifikát FSC garantující jasný původ dřeva a certifikát uhlíkové stopy.

Naše společnost AF BKK, s r. o. sídlí na Praze 9 ve vlastním, architektonicky významném, areálu ze 30. let. Dnes je celý areál, Areál Podkovářská, po kompletní rekonstrukci. Tvoří jej čtyři budovy a je sídlem mnoha firem a společností administrativního, technického i uměleckého charakteru. Chcete-li se o Areálu Podkovářská dozvědět více, sledujte nás také na Facebooku a Instagramu.

Zázemí administrativní a technické sekce, řídícího managementu, grafického a produkčního oddělení a technického zázemím společnosti AF BKK je ve dvou budovách tohoto areálu. Bývalý objekt Továrny barev Weissberger a spol. získal v roce 2010 prestižní ocenění Národní cena – Grand Prix architektů 2010. Celý objekt je koncipován do myšlenky Art Factory – místa, kde se setkává umění s řemeslem a technologií.

V současné době je ve fázi dokončení poslední ze čtyř budov – budova A.

Tato budova (high class design), je víceúčelový vstupní objekt do celého Areálu Podkovářská. Je dominantní budovou areálu, doplněna jednopodlažní nástavbou, výrazně překonzolovanou do ulice i do dvora. Přímo sousedí s hlavním tahem ulice Poděbradská a je také z této ulice průchozí. Bude sloužit jako objekt pro služby s administrativní a obchodní funkcí a ateliéry.

Po kompletní přestavbě a nástavbě je od března letošního roku možné si tyto nové, designové, prostory pronajmout.

Přijďte se podívat…:-)
Pro veřejnost je Areál Podkovářská, včetně nově zrekonstruované budovy, otevřený v rámci festivalu Open House Praha 5. – 6. 9. 2020.

Náš tým  |   Naše prostory  |   Továrna na umění   |   Technické vybavení 

Dokumenty

Všeobecné obchodní podmínky
Politika integrovaného systému řízení společnosti AF BKK, s.r.o.
Certifikát 9001/14001
Certifikát FSC
Certifikát Solventní firma
Certifikát Zelená firma