Co chcete vědět

O nás

… a váhali jste se zeptat.

Jsme tiskárna, která nabízí komplexní polygrafické služby i vlastní grafické a konstrukční studio. Realizujeme vaše představy a nápady od začátku do konce – od grafického návrhu, přes kvalitní tisk, knihařské zpracování až po kompletaci a distribuci k cílovému zákazníkovi.

Jsme víc, než běžná tiskárna.

Tiskárna AF BKK - dcera a otec
Tiskárna AF BKK je místo naplněné uměním. Je to továrna na umění. V duchu starobylých vydavatelů a tiskařů Melantricha či Augusty se tady spojují tvůrčí i řemeslné dovednosti, nejsmělejší nápady se zhmotňují pod jednou střechou. Už od počátku devadesátých let minulého století stojí u zrodu novodobé historie tiskárny jasná myšlenka založená na tradičních hodnotách a ta je zde předávána doslova z generace na generaci, z otce na dceru.

Pro nás v AF BKK je budoucností polygrafie luxusní a řemeslně náročná tiskovina, tedy, jak říkáme: „tiskovina s přidanou hodnotou“. Máme jasně definovaná měřítka kvality, ze kterých nemíníme ustupovat a víme, že to zákazníci oceňují.

Jako první tiskárna v ČR se AF BKK zapojila do certifikačního systému FSC® a stále patří mezi několik tiskáren v republice, které můžou vytištěný produkt označit logem Carbon Footprint. Uvědomujeme si odpovědnost k životnímu prostředí a proto je pro nás důležité snižovat ekologickou stopu.

Ať už se jedná o luxusní obal, jednoduchou funkční krabičku, knihu, katalog, časopis, vizitky nebo obyčejný leták. Jsme tady pro vás.

30 let zkušeností mluví za vše. U nás zrealizujete všechny vaše nápady. Od návrhu až po finální výrobek.

Jaroslav Kočvara & Monika Kočvarová

Zjistěte o nás více:

Tiskli jsme

Náš tým

Certifikáty

AF BKK v médiích

Naše prostory

Volné pozice