Odpovědně

Být odpovědný je normální

Chovat se odpovědně by mělo být standardem. Za normální považujeme používat papír z odpovědných zdrojů, abychom mohli na skutečný papír tisknout i za 10 let. Je pro nás samozřejmé, že chceme snižovat ekologickou stopu tisku. Přemýšlíme totiž nejen o tom, v jakém prostředí budou žít naše děti, ale také nám to umožňuje snižovat naše náklady. Placení všech našich závazků včas považujeme za základní slušnost, což si můžete ověřit v Registru solventních firem. Řízení kvality naší práce není jen o certifikátu ISO 9001/14001. Je především o tom, že se naši zákazníci mohou již 30 let spolehnout na naše služby, termíny a kvalitu.

Nejsme odpovědní, protože musíme

Neděláme to kvůli marketingu a nečekáme, až to po nás zákazníci budou požadovat. Byli jsme první tiskárna v Praze, která získala FSC® certifikaci a jsme jedna z mála tiskáren v ČR, která měří uhlíkovou stopu a můžeme jako jediní poskytnout použití loga  CO2 pro vytištěný produkt.

Chováme se tak, abychom byli hrdí na to, co a jak děláme. Jsme rádi, že to naši zákazníci již 30 let oceňují.

 

Podporujeme také:

Sdružení Neratov, Origami srdečná přání pro dobrou věc, nadační fond Wine for Help, který pomáhá rodinám dětí zasažených smrtelnou nemocí, Adopce pro Afriku a další charitativní projekty.

FSC - značka odpovědného lesnictví

Audit uhlíkové stopy - CO2

ISO 9001, 14001 - řízení kvalityRegistr solventních firemCertifikát Zelená firma