Nemám konkrétní představu jak má naše tiskovina vypadat. Poradíte mi, vytvoříte mi nějaké návrhy?

Samozřejmě. Součástí naší tiskárny je dobře vybavené grafické studio. Nejprve dle Vašeho přání zhotovíme grafický návrh vaší tiskoviny a po jeho schválení zákazníkem následně vytvoříme podklady pro tisk.

Jaké podklady potřebujete pro tisk?

Nejvhodnější jsou tiskové podklady v elektronické podobě, nejlépe ve formátu PDF (viz. popis přípravy dat pro tisk). Zejména u složitějších zakázek je třeba dodat kromě tiskových podkladů i maketu (vzor výsledné podoby) tiskoviny.

Jak Vám mohu předat data?

Možností je více:

  1. Na CD nebo jiném vhodném médiu – poslat poštou, kurýrem či donést osobně.
  2. E-mailem na adresu ctp@afbkk.cz
  3. Nejlépe však na náš FTP server ftp.afbkk.cz. Vaše přístupové jméno a heslo Vám sdělí pracovníci obchodního oddělení

Máte nějaký ceník tisku?

Bohužel, žádný univerzálně použitelný ceník tisku nemáme. Náš výrobní sortiment je velmi široký a prakticky každá zakázka je v něčem specifická. Vždy proto počítáme ceny individuálně pro konkrétní zakázku. Můžete použít formulář pro odeslání vaší konkrétní poptávky našemu obchodnímu oddělení.

Do kdy jste schopni zpracovat cenovou kalkulaci pro konkrétní zakázku?

U běžných kalkulací poptávaných během pracovní doby obchodního oddělení odpovíme zpravidla do 4 hodin od zadání, u složitých zakázek nebo zakázek spojených s kooperací dle dohody (zpravidla do 24 hodin).

Jaký je minimální náklad pro tisk?

Vytiskneme Vám jakýkoliv náklad. U velmi malých nákladů (1 – 500 ks) je však cena za jeden kus vyšší. Je proto vhodné zakázku konzultovat s pracovníky obchodního oddělení, kteří vám navrhnou nejvýhodnější řešení. Jednou z možností malonákladového tisku je tisk digitální.

Do kdy jste schopni mi zakázku vytisknout?

Po dohodě v co nejkratším možném termínu dle charakteru a nákladu zakázky. Tiskneme na špičkových strojích v dvousměnném provozu včetně sobot a nedělí a proto máme velmi krátké dodací lhůty. Při požadavku na expresní termín je však třeba respektovat určitá technologická omezení, abychom mohli zaručit optimální kvalitu výsledné tiskoviny.

Kdy si mohu vyzvednout hotovou zakázku?

V pracovní dny od 7.00 do 17.00, po dohodě je možno zakázku vyzvednout i mimo uvedenou dobu a o víkendech.

Můžete mi hotovou zakázku přivézt?

Samozřejmě, v rámci komplexních služeb zákazníkům zajišťujeme i dopravu zakázky na místo určení. Při požadavku na dopravu zakázky je třeba přesně udat místo a čas dodání zakázky a uvést kontakt na osobu odpovědnou za převzetí.